Česky Slovensky
Drobečková navigace

Úvod > Lešení > Pronájem lešení

Pronájem lešení

Lešení pronajímáme v regionech Střední Čechy, Praha a Střední Čechy, Plzeň a Plzeňsko, Olomouc,  Karlovy Vary a Karlovarsko. Lešení Vám zajistíme po celé České republice.

Půjčovna lešení

Potřebujete-li uskutečnit pronájem lešení, neváhejte se na nás obrátit osobně na adresách našich středisek

nebo telefonicky na čísle +420 353 997 081.

Jaké typy lešení půjčujeme

Cenová nabídka

Bezprostředně Vás zkontaktuje náš odborný technik, který si vyhradí dostatek času na zaměření lešení, k odborné konzultaci, převezme si veškerou dostupnou dokumentaci, případně vypracuje vlastní technický návrh lešení. Akci na místě zaměří dle terénu, v dohodnutém termínu vypracuje cenovou nabídku na pronájem lešení, ve které stanoví předpokládaný termín montáže lešení a odešle cenové a funkční podmínky na pronájem lešení na uvedené kontakty.

A toto vše samozřejmě zdarma i v případě, že se pro montáž lešení od naší společnosti nerozhodnete.

Montáž lešení

Pro složité konstrukce lešení vypracujeme projekt a zajistíme statické posouzení lešení.

Naše doprava zajistí přísun lešeňového materiálu, naši proškolení zaměstnanci s odbornými znalostmi, které každoročně prohlubují i při prováděných školeních, vám lešení odborně a bezpečně smontují a technik zodpovědný za akci Vám lešení protokolárně předá.

Demontáž

Po ukončení prací z lešení stačí nahlásit prostřednictvím e-mailu termín demontáže lešení a naši zaměstnanci provedou vše sami, tak jako při montáži lešení. Technik opět zajistí protokolární převzetí lešení. Není to nic složitého, stačí jen zavolat, nebo napsat.

 

 

 

 

nebo