Česky Slovensky
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Představení společnosti J.P.L. LEŠENÍ s.r.o., seznámení s podmínkami pronájmu lešení a dodávkami, kontakty. 

Lešení a naše společnost

Poznejte naši společnost, která se zabývá lešením jako celkem.

Společnost J.P.L. LEŠENÍ s.r.o. vznikla v roce 1997 a již od založení se prakticky jedinou činností stala montáž a pronájem kompletních systémů lešení. Přičemž nerozmělňujeme své aktivity a soustředíme se především na kvalitu a efektivitu provádění montáže lešení a pronájmu lešení.

Ve svých začátcích společnost působila pouze v regionu Karlovarského kraje a blízkého okolí. S ohledem na každoroční reinvestici zisku do rozšíření nabídky lešení jsme v roce 1999 otevřeli středisko v Plzni a pokryli nabídkou lešení region severozápadních a části jižních Čech. Dále pak koncem roku 2002 jsme otevřeli středisko v Praze. To má v současnosti za úkol soustředit veškeré aktivity v nejširším rozsahu společnosti v Praze a středních Čechách, do této doby zajišťované středisky Plzeň,  Karlovy Vary a nejnověji Olomouc. Díky rozložení těchto čtyř středisek jsme schopni zajistit dodávky lešeňových systémů po celé České republice.

Aktuální objem lešení naší půjčovny čítá přibližně 80.000 m2

Systém:

ve stáří od 0 do 10 let.

Od zahájení naší činnosti se soustředíme na trvalé dodržování kvality a jakosti prováděných prací, provádíme pravidelné kontroly jakosti. Montáž lešení zajišťujeme z větší části vlastními zaměstnanci v počtu cca 40 pracovníků a částečně  spolupracujícími subdodavateli. Zavedeným systémem na proškolování zaměstnanců a provádění kontrol kvality prací, ale také dobrou spoluprací s kontrolními či státními úřady, dosahujeme trvalých standardů jakosti prováděných prací.

Naše společnost se rozhodla mít zastoupení i v zahraničí a proto v polovině roku 2010 vstoupila na trh ve Slovenské republice se sídlem v Bratislavě

Naší hlavní snahou je především vyjít vstříc požadavkům investora, za předpokladu dodržení všech podmínek nejen bezpečnostních, ale také ergonomických a funkčních.

Doufáme, že vás naše ucelená a široká nabídka služeb osloví a v případě zájmu nás kontaktujete na uvedených telefonních číslech. Rádi vyslechneme vaše požadavky a problémy a pokusíme se je k vaší spokojenosti vyřešit.


Pavel Ježek
ředitel společnosti 

Soubory ke stažení

Prezentace společnosti J.P.LEŠENÍ s.r.o. (formát: PPSX, velikost: 52,08 MB)