Lešení pronájem

Pronájem lešení trubkové , HAKI IV. a PERI.

Lešení pronajímáme v regionech Střední Čechy, Praha, Plzeň a Plzeňsko a Karlovy Vary a karlovarsko.

Lešení Vám zajistíme po celé České republice.

Služby

Pronájem lešení, montáž lešení a lešení jako kvalitní konstrukční celek.

Potřebujete uskutečnit pronájem lešení, neváhejte se na nás obrátit osobně na adresách našich středisek, prostřednictvím našich stránek, nebo telefonicky. Bezprostředně Vás zkontaktuje náš odborný technik, který si vyhradí dostatek času na zaměření lešení, k odborné konzultaci, převezme si veškerou dostupnou dokumentaci, případně vypracuje vlastní technický návrh lešení. Akci na místě zaměří dle terénu, v dohodnutém termínu vypracuje cenovou nabídku na pronájem lešení, ve které stanoví předpokládaný termín montáže lešení a  odešle cenové a funkční podmínky na pronájem lešení na uvedené kontakty. A toto vše samozřejmě zdarma i v případě, že se pro montáž lešení od naší společnosti nerozhodnete.

Pro složité konstrukce lešení  vypracujeme projekt a zajistíme statické posouzení lešení.

Naše doprava zajistí přísun lešeňového materiálu, naši proškolení zaměstnanci s odbornými znalostmi, které každoročně prohlubují i při prováděných školeních, vám lešení odborně a bezpečně smontují a technik zodpovědný za akci Vám lešení protokolárně předá.

Po ukončení prací z lešení stačí nahlásit prostřednictvím e-mailu termín demontáže lešení a naši zaměstnanci provedou vše sami, tak jako při montáži lešení. Technik opět zajistí protokolární převzetí lešení.

Není to nic složitého stačí jen zavolat, nebo napsat.

Zašlete svoji poptávku prostřednictvím tohoto formuláře a my Vám vždy odpovíme.
Vaše poptávka se dostane do odborných rukou.
Není potřeba se nijak registrovat.